Autor Wątek: [K] DS Lite, DSi, 3DS  (Przeczytany 226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Biskup

• Ultimate Badass
[K] DS Lite, DSi, 3DS
« dnia: Styczeń 07, 2018, 20:36:33 »
Zakupię jedną z powyższych konsol, może być golas bez ładowarki i pudełek, papierów. W miarę przyzwoitym stanie :)

Offline ping

• Badass
  • ntsc-j
Odp: [K] DS Lite, DSi, 3DS
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:46:30 »
Zadbane DSi w kolorze granatowym - 150zł. Język menu japoński, gry działąją bez względu na region (oprócz kilkunastu tytułów DSi enhanced).

DS Lite Granatowy - 115zł - sprawna konsola tylko ma sporo rysek na dolnym ekranie, na szczęście od stylusa, a nie od kluczy. Tradycyjnie w trakcie grania nie widać, pod światło już tak. Do tego plastik w okolicach krzyżaka i przycisków A+B błyszczy (wytarty). Zawiasy sztywne, przyciski działają responsywnie, zaślepka na SLOT-2 jest, stylusa brak, ale powinienem jakiegoś znaleźć (niestety nie pod kolor).

Lite ma delikatne otarcia na zewnętrznej części - nieuniknione przy błyszczącym plastiku, ale nie ma allegrowej tragedii. O czym muszę wspomnieć - konsola cierpi na różnicę ciepłoty ekranu, to znaczy jeden ekran potrafi być miejscami delikatnie żółty, drugi zaś chłodniejszy. Przez moje ręce przeszło około 50 DS Lite na przestrzeni lat i widzę, że problem pojawia się coraz częściej (przypadłość wieku). W teorii można to regulować jakimś potencjometrem na płycie głównej, ale nie zamierzam się w to bawić. Na fotce poniżej widać o co mi chodzi - widoczne jest to tylko na białym, jednolitym tle.

Wygląda to tak:

Niestety brak ładowarek. Stan na pewno bardziej przyzwoity niż na allegro (tam już konsol w tym stanie się nie kupi).
Wysyłka wliczona :).

Offline Biskup

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2018, 06:21:33 »
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale gdzieś zupełnie zapomniałem o temacie. Dzięki za propozycję, rozważę. Żadnego 3DSa nie masz na sprzedaż?

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2018, 06:42:20 »
Ja w sumie mógłbym mieć 3DSa na sprzedaż, wieczorem ogarnę co mam w zestawie i podeślę zdjęcie

Offline Biskup

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2018, 07:15:06 »
Super, czekam.

Offline ping

• Badass
  • ntsc-j
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2018, 16:51:47 »
Niestety, na sprzedaż mam tylko starsze konsolki - w przypadku 3DSów nie mam jeszcze takiego zapasu, żeby się czegokolwiek pozbywać  :D